Könyvelő

  • Cég neve

    Greenergy-Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Greenergy cégcsoport egy hazai tulajdonban lévő, elsősorban Magyarországon működő, független energiaipari vállalkozás, melyet 2002-ben alapítottak.

A Greenergy alaptevékenysége a decentralizált energiatermelés, mely elsősorban kapcsoltan működő villamos- és hőenergiát termelő gázüzemű kiserőművekre, valamint megújuló energiaforrást hasznosító egységekre épül.
A Greenergy kiserőműveinek villamos-energia termelését társaságunk saját erőmű szabályzó központja aggregálja és vezérli, lehetővé téve, hogy a kiserőművek egy virtuális nagyerőműként jelenjenek meg a villamosenergia és rendszerszabályozási piacon.
Portfoliónkban gázmotoros kiserőműveken kívül szélerőmű, naperőmű, és biomassza fűtőmű is található, melyek jelzik, hogy a cégcsoport elkötelezett a fenntartható környezet iránt és egyre inkább fókuszba helyezi a környezetvédelmet és a zöldenergiát, a hosszú távú fenntarthatóság érdekében.

Feladataid lesznek:

    • Bejövő számlák, bizonylatok könyvelése
    • Befektetett eszközök kezelése (aktiválás selejtezés egyéb, ÉCS elszámolás)
    • Készletek könyvelése
    • Kimenő számla ellenőrzése, jóváhagyása
    • Vevő szállító folyószámla ellenőrzése
    • Főkönyvi tételek ellenőrzése
    • KSH adatszolgáltatáshoz információ adása
    • Havi, negyedéves, éves, zárási feladatok elvégzése. Ennek keretében adók kiszámítása mérleg, eredménykimutatás elkészítése, főkönyvelő iránymutatásával, irányításával
    • Cégre jellemző havi negyedéves éves bevallások ellenőrzése, könyvelése (gépjármű adó, környezetterhelési díj stb)
    • Éves adóbevallások elkészítésében részvétel,
    • Kapcsolattartás, levelezés hatóságokkal, intézményekkel
    • Könyvvizsgálattal, adóhatósági ellenőrzésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
    • Cégcsoport ÁFA bevallásainak elkészítése, csoporttag, illetve csoporton kívüli társaságaira, vezető könyvelő iránymutatásával, irányításával
    • Cégcsoport egyéb adó járulék bevallásához analitika elkészítése (természetbeni juttatás és reprezentáció, rehab, gépjármű adó cégautó adó), bérszámfejtő részére megküldése vezető könyvelő iránymutatásával, irányításával
    • Fizetendő adókról folyamatos tájékoztatás Pénzügyi menedzser részére
    • Év végi leltározásban való részvétel
    • Újonnan csatlakozó cégek adatfeldolgozása pontos iránymutatás mellett, határidők meghatározásával

Amit mi kínálunk:

  • SZÉP kártya juttatás
  • teljesítményalapú bónusz
  • munkábajárási támogatás, BKV bérlet
  • céges laptop és telefon magánhasználatra is
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • szakmai tanulmányok teljes körű támogatása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • home office lehetőség
  • kellemes irodai környezet (ingyen kávé, üdítő, csocsó, kutyabarát munkahely)
  • edzőtermi bérlet támogatása

Amit kérünk:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • min. 3-5 éves hasonló területen végzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • MS Office magas szintű használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Microsoft Dynamics Business Central ismerete
  • Angol nyelvtudás

A jelentkezés gombra kattintva várjuk magyar nyelvű önéletrajzod!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés